Prodej, rodinný dům, 5+kk, Praskačka, Hradec Králové

Exteriér Exteriér
Obývací pokoj Obývací pokoj
Koupelna Koupelna
Ložnice Ložnice
Pracovna Pracovna
Exteriér Exteriér
Exterier Exterier
Prodej, rodinný dům, 5+kk, Praskačka, Hradec Králové Prodej, rodinný dům, 5+kk, Praskačka, Hradec Králové
Prodej, rodinný dům, 5+kk, Praskačka, Hradec Králové Prodej, rodinný dům, 5+kk, Praskačka, Hradec Králové

Popis nabídky

Představujeme Vám unikátní projekt 13 řadových domů v pasivním standardu v obci Praskačka, který je navržen s ohledem na nejnovější trendy a technologie. Každý dům je navržen jako dvoupodlažní o dispozici 5+kk a celkové užitné ploše 137m2. K domu náleží předzahrádka a dvě parkovací místa na vlastním pozemku umístěná tak, že je stále volný prostor pro přístup do domu a soukromá zahrada s dostatkem prostoru pro umístění prostorné terasy/pergoly, zahradního domku či bazénu. Plocha pozemku je od 265m2 do 422m2.

V přízemí domu se nachází vstupní chodba, technická místnost/sklad přístupný přímo zvenčí, prostorný pokoj/ložnice, koupelna a velký obývací pokoj s kuchyní a jídelnou. Ve druhém podlaží najdeme dva velké pokoje, dvě šatny, pracovnu a koupelnu. Dispozice byla navržena s ohledem na maximální využití prostoru a s naprostou eliminací hluchých míst.

Domy jsou navrženy jako pasivní, což znamená velmi nízké náklady na vytápění. Velkou část ohřevu teplé vody a vytápění pokryje výkonná fotovoltaická elektrárna, která je umístěna na každém domě.

Topení je podlahové s regulací po jednotlivých místnostech a v případě zájmu jej lze ovládat skrze mobilní aplikaci či přímo z termostatů v jednotlivých místnostech. V koupelnách je pro možnost sušení oblečení/ručníků doplněno o topné žebříky.

Chytré rozmístění koupelen nad sebou vč. zdroje teplé vody zkracuje délky potrubí a minimalizuje chladnutí vody v potrubí, čímž snižuje náklady na ohřev teplé vody, protože není nutná cirkulace teplé vody.

V domě jsou rozvedeny datové rozvody ve standardu CAT6, které umožňují rychlost 10Gbit/s. V lokalitě jsou též rozvedeny optické kabely s přípojkou až do domu a to vč. optopřevodníku pro připojení internetu o vysokých rychlostech.

Dále je zde kabelová příprava na systém EZS (zabezpečovací systém). V případě zájmu lze dům dovybavit koncovými prvky.

Velkou výhodou je umístění řízeného větrání s rekuperací, která zajišťuje zdravý vzduch v domě díky účinné filtraci. Zároveň citelně snižuje nároky na vytápění v zimním období.

Veškeré dešťové vody jsou zachytávány v podzemní akumulační nádrži. Dešťovou vodu je pak možno použít na zalévání zahrady což šetří náklady na vodu.

Obec Praskačka má kompletní občanskou vybavenost. Je zde mateřská škola, základní škola, obchod, minipivovar a nově vzniklý písník. Dopravní dostupnost do 2,5km vzdáleného Hradce Králové je zajištěna autobusy a vlaky. Cesta vlakem na hlavní nádraží HK trvá 7minut, cesta autobusem na terminál HK cca 15minut. Četnost spojů je cca 11x vlak směr HK a 10xbus. Spoje jezdí cca 1x za hodinu.

www.uvodarny.cz

Více informací o projektu na osobní schůzce po předchozí telefonické domluvě.

Kontakt makléře

Kontakt na makléře

Jméno: Pavel Bureš

Mobil: +420 605 486 650

Email: pbures@allrealityhk.cz

*
*
*
*
lname: phone:
Poloha zadaná inzerátem je část města